fbpx
Kurumsal2017-03-03T21:11:51+03:00

Kurumsal

2016 yılında ilk mağazasını açan ERBAP MARKET marka ve kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketiciye sunmaktadır.
bölgesel bir market olma vizyonuyla hareket eden ERBAP MARKET mart 2017 itibari ile 3. mağazasını da açmış bulunmaktadır. Şuan ÜMRANİYE bölgesinde faaliyet gösteren ERBAP MARKET yeni bölgelere açılmakla ilgili alt yapı çalışmalarına devam edecektir.
müşterileri ve tedarikçileri ile güvene dayalı ilişkiler kuran ERBAP MARKET çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bölgesel yönetim anlayışı ile operasyonel maliyetleri en düşük seviyede tutan ERBAP MARKET yakalamış olduğu maliyet farkını müşterilerine fiyat indirimi olarak yansıtmaktadır.
bölgesel yönetim anlayışı sayesinde mağazalar arasında dinamik bir lojistik ve bilgi ağı kurarak karar alma-uygulama süreçlerini hızlandırmıştır.
ERBAP MARKET marka ürünlerin yanı sıra taze doğal ve sağlıklı ürünleri ön plana çıkaracak mağaza konsepti ile müşterilerini karşılar.
dinamik lojistik ağı sayesinde taze doğal ve sağlıklı ürünleri her gün sevkiyat yaparak manav ve kuruyemiş reyonlarında en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

ERBAP MARKETİN HİZMET ANLAYIŞI
ERBAP MARKET için müşterilerinin kaliteli ve hijyenik mağazalardan hizmet alması çok önemlidir.
ERBAP MARKET taze doğal ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.
ERBAP MARKET müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri gönül rahatlığı ile iade edebilirler.